Nytt fra Distrikt

Vedtak:

Følgende ble valgt inn i de forskjellige vervene

 

 

Leder:                             Åge Andersen Eidsiva Energi AS                      

Nestleder:                        Thore Hagen Caverion                           Valgt for 2 år

Sekretær:                        Ole Andre Bjørkhaug Ringsaker Elektro             

Økonomiansvarlig:             Hans Skridsrud        Eidsiva Nett AS        Valgt for 2 år

Styremedlem:                  Knut Hamletsen Relacom                       Valgt for 2 år

Styremedlem                    Kristin Vikerhagen IKT                           Valgt for 1 år

Styremedlem                    Tommy Blomquist Relacom

Styremedlem                    Kai Robert Johansen Edvardsen Elektro    Valgt for 2 år Styremedlem                    Anna Marie Høitomt  VOKKS                   Valgt for 2 år

 

Ungdomsrepresentant        Rikke Svenstad  Telenor                       Valgt for 2 år

 

Landsstyremedlemmer:

Knut Solberg                              Eidsiva Nett AS                           Valgt for 1 år

Anna Marie Høitomt                     VOKKS                                      Valgt for 1 år

Steffen De-Wit                            Caverion                                    Valgt for 1 år

Knut Ø Hamletsen                       Relacom                                    Valgt for 1 år

 

 

Varamedlemmer landsstyre:

 

Tore Båtstad                              Eidefoss                                   Valgt for 1 år

Kai Robert Johansen                    Edvardsen Elektro                       Valgt for 1 år

Helge Enger                               Pensjonist                                 Valgt for 1 år

Thore Hagen                               Caveron                                   Valgt for 1 år

 

 

                           

Kontrollkomite':

 

Knut SolbergEidsiva Nett AS                                                         Valgt for 2 år

Helge Enger                               Pensjonist

Terje Indgjerd                            Plan B Elektro                                                                 

 

Ungdomsutvalg:

 

Leder Rikke Svenstad                  Telenor                                     Valgt for 2 år

Nestl. Per Røttum Johansen          Relacom                                   Valgt for 2 år

Aurora B. Møller                          Caverion                                   Valgt for 2 år

Stian Sollien                               Arneberg & Lund Elektro    

Erik Stensby Bakkestuen              Eidsiva Nett AS                

Sigurd Aaseng                            Eidefoss                                    Valgt for 2 år                   

 

Studieutvalg:

 

Knut Hamletsen leder (Fra styret)                                                 Valgt for 2 år

Bjørn Tore Fremgården                                                               Valgt for 2 år

Odd Erik Hilton                                                                                   

 

HMS utvalg:

 

Knut Hamletsen                                                                        

Kai Robert Johansen                                                                  

Knut Solberg                                                                             Valgt for 2 år

Tone Flobakk                                                                             Valgt for 2 år

 

 

 

 

Valg komité:

 

Frank Ø Langmoen leder              Elektromontørenes fagforening      Valgt for 2 år

Tove Nordeng                             IKT                                                            

Tore Båtstad                              PD                                                             

 

Del denne siden med andre!

Share on FacebookShare on Twitter